wtorek, 4 czerwca 2013

mokry czerwiec...

Może nie aż tak mokry jak w innych rejonach Polski ale jednak. Szczerze współczuję wszystkim walczącym z tym żywiołem.  Wbrew wrednej pogodzie postanowiłam przy pomocy mojego małża wykopać trawę i zrobiłam przy samym domku ogródek ziołowy.
W środku odpoczywa pomocnica Jadwiga. Pewnie pilnowała czy wszystko robimy równo. Po wszystkim mój ogródek ziołowy wyglądał tak,
zioła obsypałam  kamieniem granitowym bo ponoć to lubią. Jeszcze nie mam pomysłu co zasadzę w środku, ale na pewno coś wiejskiego. Jak robimy nowe rabaty wstępuje we mnie nowe życie. W głowie mam jeszcze mnóstwo pomysłów które zamierzam zrealizować. Kończę zaklinając pogodę i przywołuję słoneczko. 
Pozdrawiam8 komentarzy:

 1. Pogoda trochę zawodzi,u nas na szczęście nie jest groźnie:ładnie to wszystko wygląda:))cały Twój ogród jest piękny:)))Pozdrawiam i razem z Tobą zaklinam pogodę:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Reniu za dobre słowo i wspólne zaklinanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pieka rabata,ja mam podobnego pomocnika choć mójtak grzecznie nie leży,ale chyba z powodu swojich niespełna 6 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcie Jadwigi jest rozczulające.
  Wiejskie ogrody wracają do łask. Z ziołami na pewno fajnie będą wyglądać. Życzę Tobie i sobie słońca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładnie pomyślany ten ziołowy ogródek. Lubię kamienie w ogrodzie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Magdalena, the translater doesn't work, der Übersetzer funktioniert nicht.

  Ich sehe, dass du deinen Rasen minimierst, das ist klasse. So haben wir alle angefangen. Zum Schluss hat man nur noch wenig Rasen und viele viele Stauden und Hostas.

  Sigrun

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam Magdo.Skoro ziołowy ogródek już powstał,czas na rabatę.Myślę że powinna być kwiatowa.Może jeżówki a może dalie a może jeszcze jakieś inne kwiaty które bardziej lubisz niż inne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Paul jeżówki mogą tam fajnie wyglądać.
   Pozdrawiam

   Usuń