środa, 29 maja 2013

maj się kończy :(

Na początku napiszę że kocham maj jaki by on nie był, udzielam się jak mogę, oczywiście w ogrodzie. Postanowiłam że powiększę grządki i zrobię to co najbardziej lubią tygrysy czyli...nowe nasadzenia.
Po zdjęciu trawy wszystko wygląda tak. Oczywiście przy okazji zdejmuję te zielone obrzeża których nie lubię ale kiedyś były niezbędne. 
Już nie mogę doczekać się nasadzeń, uwielbiam ten stan kiedy wszystko jest gotowe i czeka na to co piękne. Odchodząc od tematu wczoraj po pracy pojechałam z moją latoroślą na garniturowe zakupy. Kończy właśnie gimnazjum i 31 maja ma bal. Tak się prezentowało moje dziecię. Pewnie po wklejeniu tego zdjęcia usłyszę ależ mamo!!! Ale trudno zaryzykuję. 
Pozdrawiam wszystkich majowo.
 


5 komentarzy:

 1. elegancki syn :) i piękny ogródek czekam na kolejne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Przystojniak z Twojego syna a w garniturze wygląda bardzo elegancko:)))szkoda że maj się kończy też go lubię jakikolwiek jest:)))Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice pictures and you have a handsome son. Have a nice evening.

  Hugs

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój syn Magdo ma uderzająco podobną fryzurę do aktora który gra Fabiana w serialu Rancho :-) Bardzo interesująco wygląda w garniturze który wybraliście.Kolor też bardzo ok.Tak jak Elna napisała powyżej,masz przystojnego syna.Kłaniam się nisko Magdo.

  OdpowiedzUsuń