sobota, 22 czerwca 2013

lato...

Przyszło w wielkim stylu, upalne, słoneczne tylko za dużo szkód robi a mam na myśli nawałnice. Nie ma ich na szczęście u nas, ale przykro mi gdy dotyka to innych. Pomijając przykrości pięknie jest. A jeszcze tak niedawno bo dwa i pół miesiąca temu leżał śnieg. Wierzyć się nie chce że lato w pełni i właśnie robię dżemy truskawkowe :)
W przerwie na robienie dżemów przechadzałam się po ogrodzie, róże w tym roku są wyjątkowo piękne więc zabrałam parę do domu. Co poraniłam sobie ręce przy tym bukieciku nie wspomnę, ale efekt...
Zachęcony moimi poczynaniami mój mąż popełnił inny bukiet, dał go potem mojej koleżance gdy poszliśmy do niej z wizytą. Nawet nie wiedziałam że mój mąż potrafi tak układać bukiety z kwiatów.

Lato niech więc trwa, piękne, kolorowe, ukwiecone.
Pozdrawiam

4 komentarze:

 1. Zaczynamy powoli robić zapasy:))))śliczne bukiety za nie też kocham lato:)))u nas trochę się ochłodziło:))Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne oba bukiety, gratuluję zdolnego męza :) ja też robię truskawkowe dzemy, tylko że dodaję do nich wanilię. W zeszłym roku zrobiłam, wyszły fajnie i teraz robię ponownie.
  Pozdrawiam An

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo wdzięczne letnie bukiety,to jest te bogactwo i obfitość lata.Wiosna ma świeżość lato obfitość a jesień czar kolorów a wszystkie razem bogactwo zapachów,form,kształtów.Dlatego tak kochamy ogrody pomijając tą pracę która jednak daje tak niebywałe efekty jak na przykład bukiety Twoje Magdo.Udanego każdego dnia.Paul :-)

  OdpowiedzUsuń