piątek, 29 listopada 2013

adwent...

Już coraz bliżej świąt, w niedzielę zaczyna się adwent. Pomiędzy wariacją w pracy oraz rozpoczynającym się sprzątaniem w domu rozmarzam się. Zaparzam herbatę, biorę do rąk ulubioną gazetę i przystaję myśląc o rodzinnych świętach. Taki o to poczyniłam świecznik adwentowy. 
Zaszalałam szyjąc nowe firany oczywiście nie sama bo tak utalentowana nie jestem,
i tak to u mnie pomału wygląda :) w weekend zapewne rozświetlę świeczniki adwentowe i wtedy zrobi się jeszcze cudniejszy klimat. Czego i Wam z całego serca życzę, cdn. 
  

sobota, 16 listopada 2013

miły nastrój....

Pomalutku na wszystkich blogach wkrada się świąteczny nastrój :) i chyba dobrze bo jest czas na przygotowania i zmianę aranżacji. Ja również poddaję się magii nadchodzących świąt i pod to konto wybrałam się do ulubionej galerii oraz zamówiłam bombki u naszej blogowej koleżanki "Ściborówki".
W galerii było cudnie ale bombki Danusi to prawdziwe rękodzieło :) które szczerze polecam.
Oto to cudo, Danusiu dziękuję :)
Te z kolei kupiłam w mojej ulubionej galerii, właścicielka to wspaniała ciepła kobieta, nigdy się nie narzuca, jest delikatna i doradza w subtelny sposób. Zawsze częstuje kawką, herbatką a ostatnio nawet był pyszny serniczek. Magiczne to miejsce, pełne pięknych i wysmakowanych rzeczy. Galeria Mebli i Wnętrz-Sylwia Bos. Oczywiście można znaleźć na facebooku. Strona internetowa jest chwilowo w przebudowie.
Nie odmówiłam sobie tez zakupu świeczników :) oczywiście w galerii. W każdym razie humor poprawiłam sobie dość znacząco, skarby przytargałam do domu i dzielę się z Wami moim szczęściem, cdn...

Pozdrawiam